ostatnie odwiedziny dnia: 2018-10-18
sennik Być w ciąży
0
0
138
Sny to odzwierciedlenia naszej podświadomości, zwykle to co nam się śni jest informacją od naszego umysłu, która interpretujemy na różne sposoby. Może to być informacja ostrzegająca, że w naszym życiu jest coś co nasz zbytnio martwi lub z coś z czym nie potrafimy sobie poradzić, informacja pozytywna, która świadczy o naszej dobrej kondycji psychicznej a także informacja zapowiadająca na przykład dobre zmiany, wydarzenia lub efekty naszych poczynań. Aby lepiej zinterpretować sny należy uważnie się im przyjrzeć, wyciągnąć najwięcej szczegółów, przyglądnąć się sytuacjom, przyjrzeć się emocjom, które towarzysza nam w śnie. Sny mogą być w różnej tematyce począwszy od normalnych sytuacji życia codziennego kończąc na ekstremalnych doświadczeniach, z którymi nigdy nie mieliśmy styczności. 

Sen o ciąży jest snem na pozór zwyczajnym, jednak w zależności od tego jak odnosimy się do tematu ciąży tak interpretacja tego snu będzie różna. Sny te są zwykle zapowiedzią czegoś nowego, nowej idei, nowego kierunku działania lub zmian, które zachodzą zarówno w Twoim życiu jak i w Twojej głowie. Dogłębna interpretacja nie dotyczy osób będących w ciąży, ponieważ codzienne myśli są na tyle intensywne i przepełnione emocjami, że sny są naturalnym odruchem umysłu. Jeśli dzieje się coś niedobrego, stresującego we śnie to nic innego jak uzbrajanie i hartowanie Ciebie, aby silne emocje nie były zbyt szokujące. Nie należy odbierać złych sytuacji ze snów jako przepowiedni. W przypadku kiedy osoba nie myśli o ciąży, a temat jest jej obcy to oznacza, że w jej umyśle rodzi się nowy pomysł, wizja lub obiera ona nowy kierunek działania. Emocje towarzyszące we śnie odzwierciedlają stosunek tej osoby do nadchodzących zmian, radość i uczucie szczęścia we śnie obrazuje pozytywne nastawienie i gotowość na zmiany, natomiast smutek, żal, a nawet śmierć oznacza strach, wątpliwości i obawy przed zmianami, może to również znaczyć, że nie jesteśmy na nie gotowi, że jest za wcześnie na nie. Ciąża we śnie u osób, które zajmują się branżą artystyczną to zawsze dobry znak, ponieważ oznacza nadejście natchnienia i dobry czas na tworzenie. A niekiedy daje znak że jest to odpowiednia chwila na zmianę otoczenia, pracy lub odnalezienia pasji i celu w życiu.

Być w ciąży: najbliższe wydarzenia spowodują duże zmiany w Twoim życiu, nie martw się, dobrze na tym wyjdziesz. 
Radość z ciąży: poczujesz stabilizacje i szczęście.
Poród: skończą się Twoje problemy w sferze prywatnej i zawodowej.
Ciąża zagrożona: uważaj na słowa, możesz wywołać kłótnię wśród bliskich.
Ciąża z komplikacjami: zwracaj uwagę na osoby wokół Ciebie, ktoś chce Twojej porażki.
Ciąża bliźniacza: Twój wysiłek się opłaci, czeka Cie nagroda.
Badania ciążowe: niepowodzenie podczas realizacji planów.
Test ciążowy: oznacza, że jesteś przygotowany na odmianę.
Widzieć kobietę w ciąży: czeka Cię sukces w pracy i polepszenie sytuacji finansowej.
Koleżanka w ciąży: w najbliższym czasie unikaj dwuznacznych sytuacji.
Mama w ciąży: dobre wieści przyniosą ze sobą spore zmiany.
Córka w ciąży: bądź cierpliwy, wkrótce wszystko się wyjaśni.
Aborcja: wskazuje na porażkę, która przytłumiła Twój zapał.
Poronienie: zapowiedź rezygnacji z planów i braku chęci do ich realizacji.
Kobieta rodząca rybę: wróży chorobę dziecka lub narodziny chorego dziecka.
Kobieta rodząca orła: wróży narodziny silnego syna.
  • ciąża
  • ciąża bliźniacza
  • być w bliźniaczej ciąży
  • ciąża koleżanki
  • koleżanka w ciąży
  • ciąża mnoga
  • być w ciąży
  • sennik być w ciąży
  • sen być w ciąży
  • znaczenie snu być w ciąży

Opisz swój sen

Podobne sny

0
0
279
Ogon szczura występujący w twym śnie to symbol rozstania z przyjacielem. Senniki zazwyczaj każą interpretować szczura jako oznakę kłamstwa lub oszustwa. Sen, w którym...