ostatnie odwiedziny dnia: 2018-10-17
sennik Ciąża bliźniacza
0
0
1034
Jeśli jesteś w ciąży bliźniaczej podczas snu, to może wskazywać to na zwiększony wysiłek w dążeniu do osiągnięcia jakiegoś celu. Jeśli będziemy jednak w tym dążeniu cierpliwi i ostrożni, to powinniśmy zostać szybko wynagrodzeni. Każda ciąża pojawiająca się w snach symbolizuje coś nowego w naszym życiu, rozpoczęcia pewnego, kolejnego etapu. Może na przykład oznaczać konieczność sprawdzenia się e niedługim czasie w całkiem nowej roli, lecz nie powinniśmy się obawiać. Śniąc o ciąży bliźniaczej spodziewajmy się czerpania podwójnych korzyści z nowej sytuacji. Gdy kobieta śni, że jest w ciąży, spełnią się jej wszystkie marzenia. Natomiast jeżeli widzimy inną kobietę w ciąży, oznacza to rychły przypływ gotówki.

Bliźniacza ciąża według niektórych senników może być symbolem bezpieczeństwa w biznesie, wierności oraz zadowolenia z życia. Jeżeli śniąc mamy bliźnięta, oznacza to dla nas w przyszłości dobre wiadomości. Urodzenie bliźniąt jest oznaką powrotu do zdrowia psychicznego oraz fizycznego, a więc jest dobrą wróżbą dla osób, które zmagały się z różnego typu dolegliwościami. Jeżeli widzimy bliźnięta podczas snu, spodziewajmy się poprawy naszej sytuacji finansowej. Zdrowe bliźnięta symbolizują wielkie spełnienie, natomiast chore zwiastują kłopoty w rodzinie. Jeśli śnimy o bliźniętach jednojajowych, to będziemy z siebie bardzo zadowoleni. O stratach w finansach mówią nam natomiast bliźnięta syjamskie.

Poród we śnie to symbol pewnego rodzaju odciążenia organizmu, oczyszczenia. Jeżeli śniąc uczestniczymy w porodzie szczęśliwym, to spodziewajmy się radości i wielkiego szczęścia. Narodziny chłopca większość senników traktuje jako symbol nieodległego szczęścia w interesach, a narodziny dziewczynki to ostrzeżenie przed bolesnymi doświadczeniami. Będąc świadkami cudzego porodu dostajemy znak, że posiądziemy majątek w sposób nieuczciwy. Gdy we śnie byliśmy świadkami nieszczęśliwego porodu, spodziewajmy się smutku i bólu. Jeżeli samemu rodzimy we śnie, jest to zapowiedzią korzyści i uwolnienia od trosk. Gdy natomiast śnimy nasz bolesny poród, to traktujmy go jako ostrzeżenie przed zbliżającą się chorobą. Ciężki poród we śnie to symbolem nieszczęśliwego małżeństwa. Jeżeli natomiast wyśniliśmy martwy płód, przygotujmy się na żałobę.
  • ciąża
  • ciąża bliźniacza
  • być w bliźniaczej ciąży
  • martwe bliźniaki
  • zdrowe bliźniaki
  • sennik ciąża bliźniacza
  • sen ciąża bliźniacza
  • znaczenie snu ciąża bliźniacza

Opisz swój sen

Podobne sny

0
0
220
Sen o ciąże córki to raczej dobry symbol, gdyż zwiastuje bardzo przychylne nowiny, jakie w niedługim czasie sprawią ogromne szczęście w naszej rodzinie. Czytając senniki możemy spotkać...