ostatnie odwiedziny dnia: 2018-06-19
sennik Czerwone buty
0
0
972

Czerwień to symbol senny, który wyraża miłość, uczucia, namiętność. Kojarzy się z seksualnością. Buty wskazują na zajmowaną pozycję społeczną. Zestawienie tych dwóch elementów we śnie daje obraz życia intymnego śniącej osoby.

- Śniło Ci się, że zakładasz czerwone buty? Każdy w swoim życiu napotyka na różne pokusy. Jeśli często im się poddajesz, czynisz to zbyt szybko i bez myślenia o konsekwencjach, a skutki tego są nieprzyjemne, to wyraźny znak, aby bardziej panować nad własnymi pragnieniami.

Zakładanie czerwonych butów na wysokim obcasie świadczy o tym, że osoba śniąca bardzo lubi wychodzić z domu na miasto i dobrze się bawić.

-Sen o brudnych butach odnosi się do tego, że w najbliższym czasie odkryjesz informacje dotyczące Twojej drugiej połówki, które stanowiły jej sekret. Zdarzenie to wpłynie w jakiś sposób na Twój związek.

- Sen o czerwonych butach na wysokim należy odbierać w następujący sposób: zbyt wiele wymagasz i oczekujesz od swojego mężczyzny albo swojej kobiety.

-Sen, w którym dostrzegasz, że Twoje buty uległy zniszczeniu, wskazuje, że w Twoim związku istnieją kłopoty z panowaniem nad zazdrością. Najlepszym wyjściem będzie odbudowanie namiętności, która uległa zniszczeniu. Napraw tą relację. Jeżeli tego nie zrobisz, jest wielce prawdopodobne, że stracisz swoją miłość.

  • buty
  • czerwone buty
  • zakładać buty
  • buty na wysokim obcasie
  • sennik czerwone buty
  • sen czerwone buty
  • znaczenie snu czerwone buty

Opisz swój sen

Podobne sny

0
0
1252
Buty oznaczają na zajmowaną pozycję społeczną. Z kolei buty brudne mogą wskazywać na różne rzeczy. Szczegółowe znaczenie snu: -Takie obuwie będące przedmiotem marzeń sennych...
7
4.833333333333333
712
Znaczenie snu ząb zmienia się w zależności od sytuacji, w jakiej się on pojawia. Może on oznaczać zarówno nieszczęście, jak i siły witalne. Często sen o zębie wyraża nasze potrzeby...
0
0
2271
Kiedy śnisz o brzegu morza, tęsknisz za odpoczynkiem i relaksem. Być może od dawna nie miałeś okazji, by uciec choć na chwile od obowiązków i po prostu poleniuchować. Brzeg oznacza jednak...