ostatnie odwiedziny dnia: 2017-09-20
sennik Czerwone buty
0
0
40

Czerwień to symbol senny, który wyraża miłość, uczucia, namiętność. Kojarzy się z seksualnością. Buty wskazują na zajmowaną pozycję społeczną. Zestawienie tych dwóch elementów we śnie daje obraz życia intymnego śniącej osoby.

- Śniło Ci się, że zakładasz czerwone buty? Każdy w swoim życiu napotyka na różne pokusy. Jeśli często im się poddajesz, czynisz to zbyt szybko i bez myślenia o konsekwencjach, a skutki tego są nieprzyjemne, to wyraźny znak, aby bardziej panować nad własnymi pragnieniami.

Zakładanie czerwonych butów na wysokim obcasie świadczy o tym, że osoba śniąca bardzo lubi wychodzić z domu na miasto i dobrze się bawić.

-Sen o brudnych butach odnosi się do tego, że w najbliższym czasie odkryjesz informacje dotyczące Twojej drugiej połówki, które stanowiły jej sekret. Zdarzenie to wpłynie w jakiś sposób na Twój związek.

- Sen o czerwonych butach na wysokim należy odbierać w następujący sposób: zbyt wiele wymagasz i oczekujesz od swojego mężczyzny albo swojej kobiety.

-Sen, w którym dostrzegasz, że Twoje buty uległy zniszczeniu, wskazuje, że w Twoim związku istnieją kłopoty z panowaniem nad zazdrością. Najlepszym wyjściem będzie odbudowanie namiętności, która uległa zniszczeniu. Napraw tą relację. Jeżeli tego nie zrobisz, jest wielce prawdopodobne, że stracisz swoją miłość.

  • buty
  • czerwone buty
  • zakładać buty
  • buty na wysokim obcasie
  • sennik czerwone buty
  • sen czerwone buty
  • znaczenie snu czerwone buty

Opisz swój sen

Podobne sny

0
0
403
Kiedy śnisz o brzegu morza, tęsknisz za odpoczynkiem i relaksem. Być może od dawna nie miałeś okazji, by uciec choć na chwile od obowiązków i po prostu poleniuchować. Brzeg oznacza jednak...