ostatnie odwiedziny dnia: 2024-06-14
4
4
44685
Znak zodiaku – BLIŹNIĘTA 23 maj – 21 czerwiec

Cechy Bliźniąt

Osoby spod znaku Bliźniąt są bardzo towarzyskie, z czego wynika łatwość, z jaką przychodzi im zawieranie nowych kontaktów. Cechują się gadatliwością oraz ogromnym intelektem. Posiadają one wiedzę wszechstronną, na różne tematy, jednak zazwyczaj wiedza ta jest powierzchowna. Nikt, jak Bliźniak nie potrafi, tak dobrze wykorzystywać możliwości werbalnych. Rozmowa z nim to zazwyczaj czysta przyjemność. Bliźniaki to ludzie energiczni, pełni pomysłów, weseli, ale również zdarza się im być roztargnionymi, przez co czasem działają chaotycznie, i zapominają o powierzonych im zadaniach. Ich wszechstronność działa kosztem dokładności. 

Opis znaku Bliźnięta

Bliźnięta to znak zodiaku, który podlega żywiołowi powietrza, oznacza to, że najważniejszy jest dla nich intelekt oraz racjonalizm. Bliźnięta są zazwyczaj aktywne społecznie. Ich patronem jest Merkury, który obdarza osoby spod tego znaku otwartym umysłem, niechęcią do rutyny i nudy oraz pragnieniem poznawania wszystkiego, co nowe. Należą do krzyża zmiennego oznacza to, że łatwo przystosowują się do nowych sytuacji oraz środowisk.

Szczegółowa charakterystyka Bliźniąt

Trzeci znak zodiaku to osoby wyróżniające się na tle innych zodiaków ogromną błyskotliwością wypowiedzi. Uwielbiają nie tylko rozmawiać, ale również plotkować, są one zazwyczaj najlepszym źródłem informacji, zawsze na bieżąco z nowinkami o osobach z najbliższego grona. To osoby roztrzepane, które mają skłonności do bycia zapominalskimi. Ciężko zaplanować im dzień, ponieważ cały czas przydarza się coś nowego, co zmienia ich postanowienia. 

Bliźnięta najlepiej czują się w miejscach, gdzie wiele się dzieje. Jest dużo ludzi, spory przepływ informacji, nie lubią ciszy i nostalgii. Szybko wyrabiają sobie zdanie na dany temat, często jest to pierwsze wrażenie, które przy bliższych kontaktach z nowo poznaną osobą się zmienia. To bardzo sprytne i błyskotliwe osobniki, które oczekują od rozmówcy intelektualnej rozmowy, która będzie stymulować ich umysły. Są one raczej obiektywne, dlatego też czasem mogą wydawać się chłodne i zdystansowane. Łatwo przychodzi im zdobywanie wiedzy, jednak nie jest ona wyspecjalizowana, a jedynie powierzchowna, ponieważ Bliźnięta nie potrafią spędzać dłuższego czasu przy jednym zagadnieniu – szybko zmieniają zainteresowania.

W miłości są niestabilne. Jeżeli partner nie potrafi zapewnić im przyjemnej i ciekawej rozmowy, szybko zmieniają obiekt zainteresowania. Gdy już odnajdą partnera, są czułe i wierne. Zazwyczaj skłonne do pomocy, nie lubią odmawiać bliskim, którzy proszą o wsparcie. Bliźnięta są niezależne, nie pozwolą na zniewolenie się innej osobie czy też zasadom. Podejmują decyzje szybko i zdecydowanie, nie lubią rozważać „za i przeciw”. Osoby spod tego znaku często są chytre, nerwowe oraz impulsywne.

Jakie są Bliźnięta?

Bliźnięta nie posiadają umiejętności wglądu na wnętrze innych osób. Zazwyczaj oceniają bardzo szybko i powierzchownie, opierają się na pierwszym wrażeniu. Nie są chętne do zgłębiania przymiotów człowieka, oceniają przez pryzmat sposobu, w jaki dani ludzie są odbierani przez środowisko. Najczęściej takie zachowanie prowadzi do kreowania błędnego obrazu nowo poznanych ludzi.

Bliźnięta zdecydowanie nie są typem pustelników, kochają oni obecność ludzi. Dobrze czują się w środowisku, w którym otaczani są bliskimi osobami. Szukają bratniej duszy, odczuwają silną potrzebę życia w ustatkowanym już związku. 

Mężczyzna Bliźnięta

Mężczyzna spod tego znaku zodiaku to człowiek bardzo wymagający. To typ bałaganiarza o romantycznym wnętrzu, dlatego też potrzebuje kobiety cierpliwej i wyrozumiałej. Gdy znajdzie swoją pasję, oddaje jej się bez opamiętania, spędza nad obiektem swojego zainteresowania długie godziny. Jego wybranka musi, chociaż w połowie dorównywać mu intelektem, aby ich związek mógł należeć do udanych. 

Kobieta Bliźnięta

Jest to kobieta o dużych ambicjach, i mimo że wspaniale wykonuje obowiązki domowe, nie pozwoli ograniczać się do roli kury domowej. Jest ona aktywna, pragnie spełniać się w życiu nie tylko rodzinnym, ale również zawodowym. Należy ona do kobiet mądrych i towarzyskich, uwielbia przebywać w gronie bliskich znajomych. Jest w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji, dzięki otwartości, i wrodzonej miłości do rozmowy, jest adorowana przez wielu wielbicieli.

Charakter Bliźniąt

Osoby spod znaku Bliźniąt cechują się lotnym umysłem, obdarzone są ciętą ripostą i dużą wrażliwością. Mają tendencję do pochopnego wypowiadania myśli, przez co często popełniają błędy. Raczej w osobach spod tego znaku nie spotkamy fanatyka religijnego, ponieważ Bliźnięta patrzą na świat z dystansu. Posiadają cięte, a nawet ironiczne poczucie humoru.

Bliźnięta – jak je zdobyć?

Kobieta Bliźnięta ma ogromną słabość do inteligentnych mężczyzn, wygląd nie jest dla niej kluczowym aspektem przy wyborze partnera życiowego. Marzy się jej człowiek z pasją, posiadający nieokreślone horyzonty. Sama jest zawsze radosna i optymistyczna, dlatego też szczery i uśmiechnięty mężczyzna jest niewątpliwym ideałem Pani spod znaku Bliźniąt. Jej wrogiem jest rutyna, dlatego partner starający się o względy takiej kobiety powinien zapewniać jej szeroką gamę rozrywek. Dodatkowo uwielbia niespodzianki, jeżeli mężczyzna będzie dla niej codzienną zagadką, na pewno się nim nie znudzi.

Mężczyznę spod znaku Bliźniąt zdobywa się słowem. Kobieta, jakiej szuka to taka, z którą będzie mógł rozmawiać godzinami. Bliźnięta to flirciarze, doskonale wykorzystujący swój dar gadulstwa. Przyciągają otwartością i takiej też potrzebują partnerki: otwartej, szczerej, uśmiechniętej, z którą zawsze będą mieli tematy do rozmów. Potrafią oni docenić dobry dowcip, i chętnie wysłuchają go z ust partnerki. Kobieta starająca się o serce mężczyzny spod znaku Bliźniąt nie może być nudna, musi zaskakiwać go w różnych aspektach życia. 
  • bliźnięta
  • znak zodiaku bliźnięta
  • mężczyzna bliźnięta
  • kobieta bliźnięta
  • charakter bliźniąt

Opisz swój sen

autor: ~Paulina

Zgadza się w 90% :). Rzeczywiście nudny, mało inteligentny mężczyzna to dla mnie coś strasznego. Uwielbiam być w ruchu i pomagać bliskim, czy zwierzętom. Niestety wesołe usposobienie oraz cięty język jest źle odczytywane przez mężczyzn jako flirt :/.

autor: ~Jacek Miaczynski

Gra jako aktor

autor: ~Joanna

Wyrok śmierci

autor: Karolina

zgadza się :)