ostatnie odwiedziny dnia: 2024-04-07
6
2
63497
Znak zodiaku – BYK 20 kwiecień – 22 maj

Cechy Byków

Zodiakalne Byki to osoby stawiające mocno na życie materialne. Skupiają się na pieniądzach, doceniają świat, który jest piękny i pełen rozrywek, chyba, że aktualnie mają problemy finansowe, wtedy życie traci dla nich blask. Byki są zazwyczaj powolne i flegmatyczne. Charakteryzuje ich chęć posiadania, nie tylko rzeczy, ale również ludzi. Dobrze czują się jedynie wtedy, gdy posiadają kogoś na własność. Cenią zgodę i spokój, nie są to osoby, które chętnie rywalizują. Cechuje ich stałość w uczuciach, nie lubią zmian, szybko przywiązują się do posiadanych przedmiotów, dlatego też ciężko znoszą z nimi rozstania.

Opis znaku Byk

Byk należy do trygonu ziemskiego, przez co znak ten wyróżnia się racjonalizmem oraz materializmem. Patronem tego zodiaku jest Wenus, dzięki której posiadają one wdzięk oraz wyczucie piękna i harmonii. Należą do krzyża stałego, przez co cechują się wytrwałością w dążeniu do polepszenia swojej sytuacji materialnej oraz osiągnięciu wyznaczonych sobie celów.

Szczegółowa charakterystyka Byka

Byki to znaki powolne. Posiadają zapędy do powodowania sprzeczek. Zazwyczaj są to osoby spokojne i ciche, jednak wyprowadzone z równowagi stają się niebezpieczne i nieobliczalne. Często ujawnia się w nich despotyzm. Rodzina i bliscy zazwyczaj mają problem z zaakceptowaniem u Byków ich impulsywności, stają się one dla nich uparte, irytujące, a czasem nawet brutalne. To ludzie egoistyczni, którzy w każdym ze swoich związków i przyjaźniach szukają zysków. Zodiak ten uważa, że w życiu należą mu się przywileje i względy innych ludzi. Lubi być w centrum zainteresowania, a jeżeli w jego otoczeniu pojawi się osoba, która mu zagraża lub w jakiś sposób go przewyższa, ten staje się roztargniony i zły.

Byki są silne i odważne, z czego wynika ich pewność siebie i mocne poczucie własnej wartości. Ludzie ci nie należą do zakompleksionych wręcz przeciwnie. Na ogół Byki są delikatne i spokojne, mają w sobie dużo cierpliwości. Jak żaden inny znak potrafią korzystać z życia, i czerpać z niego pełnymi garściami. Zodiak ten posiada wrodzone wyczucie barw i kształtów, a więc świetnie odnajdują się w zajęciach artystycznych. Nie posiadają oni zdolności literackich, są raczej słabe w dziedzinach humanistycznych.

Jeżeli osoba spod znaku Byka wyrobi sobie na jakiś temat zdanie, graniczy z cudem, aby coś mogło na nie wpłynąć. Byk chcąc mieć zawsze racje nie da się łatwo przekonać do zmiany poglądów. Symbolem szczęścia i bezpieczeństwa jest dla nich stabilny i stały związek. Zależy im na komfortowym życiu, cenią sobie wygodę. Są oni nastawieni na sukces, nieważne ile to czasu zajmie zazwyczaj osiągają swoje założenia, dzięki uporowi i systematycznej pracy. 

Jaki jest Byk?

Byki są tradycjonalistami, lubią harmonie i spokój. Cenią sobie mocne, stabilne związki, w których będą czuć się bezpiecznie. Cechuje ich ogromna zazdrość, dla swojej miłości są w stanie poświęcić wszystko, tego samego oczekują od partnera. Jeżeli jest inaczej wpadają w furię, zazdrość potrafi ich zaślepić. Mają oni skłonności do tworzenia związków opartych na szantażu. Byki nie są intelektualistami, i nie posiadają takowych zainteresowań.

Mężczyzna Byk

Pan Byk jest człowiekiem eleganckim, wytwornym, który zawsze wie jak się dobrze zachować. Rozsądny i poukładany, ceni sobie harmonijne życie, do którego wciąż dąży. Mężczyzna spod znaku Byka jest wierny i stały w uczuciach. Docenia spokój domowy, od swojej partnerki nie wymaga ogromnego intelektu, a raczej smacznych obiadów i zawsze czystego mieszkania. Nie jest on wymagający, oczekuje od kobiety gospodarności, i poszanowania wartości pieniądza. 

Kobieta Byk

Pani Byk jest elegancka i zadbana. Dużą uwagę skupia na swoim wyglądzie, wartości estetyczne są dla niej niezwykle ważne. Jest raczej egoistką, nawet, gdy jest zakochana, zawsze będzie interesować się zarobkami partnera, na celu będzie miała pilnowanie, aby mężczyzna nie odłożył za wiele na wydatki związane ze spotkaniem z kolegami. To kobiety miłe, które w związkach zazwyczaj wychodzą na pierwszy plan, umniejszając tym samym roli mężczyzny. Świetnie sprawdzają się w roli gospodyń domowych, są gospodarne i oszczędne, potrafią rozporządzać domem i jego finansami.

Charakter Byka

Zodiakalne Byki przede wszystkim są niezwykle cierpliwe oraz uparte. Należą one do osobników powolnych, flegmatycznych, które do samego końca walczą o wyznaczone cele. Nie mają one zdolności empatycznych, z tego powodu na przyjaciół wybierają sobie osoby, które cieszą się powodzeniem w życiu. Często posiadają wygórowane mniemanie na swój temat, dlatego też często terroryzują innych. Raczej nie oddają się przelotnym romansom, są stałe w uczuciach, więzi rodzinne odgrywają w ich życiu ważną rolę.

Byk – jak go zdobyć?

Pani Byk to kobieta wymagająca. Od partnera oczekuje ciągłego adorowania i okazywania uczuć. Mężczyzna zainteresowany kobietą spod znaku byka musi wykazać się kulturą oraz dobrym wychowaniem, gdyż ceni ona gentlemanów, i tylko oni mogą zdobyć jej serce. Uwielbia być obsypywana prezentami, ale koniecznie tymi drogimi. Oczekuje one materialnego potwierdzenia miłości, czułe słówka i niepozorne gesty nie wystarczą, aby zdobyć jej serce. 

Pan Byk nie jest aż tak wymagający jak Pani Byk. Nie oczekuje on od partnerki powalającej inteligencji, sprytu czy kokieterii. Docenia kobiecość, wdzięk, dobre maniery. Nie lubi kobiet energicznych i wygadanych. Jest on niezwykle pewny siebie, dlatego interesują go również kobiety, które dobrze znają swoją wartość. Tradycyjna kolacja przy świecach w restauracji jest dla niego idealnym wyjściem na randkę. Jeżeli podzielasz jego upodobania na pewno nie zostaniesz odrzucona przez mężczyznę Byka.
  • byk
  • znak zodiaku byk
  • charakterystyka byka
  • kobieta byk
  • mężczyzna byk
  • opis byka
  • cechy byka

Opisz swój sen

autor: ~Karmel

Śniło mi się, że chłopak, z którym kręcę pocałować się że swoją była na moich oczach A po chwili miałam sen o moim kocie, który zabił mysz I kawałek mięsa myszy jakimś cudem znalazł się między moimi zębami, chciałam iść wypłukać usta Ale przy każdym zlewie był ogromny pająk

autor: ~Nina Janiak

Jechałam ałtem i sie zaczęło palić ta okolica w której jechałam i spaliłam włosy wiem że to dziwne

autor: ~jd

snił mi sie dis

autor: ~Marcin

Desperado też mi się śniło d00pa tak przeogromna,że mnie zgniotła w śnie

autor: ~Marcin

zajebisty sen

autor: ~Desperado

Śniła mi się przeogromna du-pa. Dup-sko było tak monstrualnych rozmiarów, że zasłoniło mi cały świat. Warto dodać że du-pa wydawała podejrzane odgłosy, i była nieco owłosiona a także mocno napigmentowana. Droga wróżko jak można zinterpretować ten przedziwny sen? Może coś doradzisz, bo ja sobie już od dwóch dni dupę ehhh głowę łamię, i nic...Proszę o pomoc!