ostatnie odwiedziny dnia: 2024-06-14
3
4
23913
Znak zodiaku – LEW 23 lipiec – 23 sierpień
 
Cechy Lwa

Lew wyróżnia się niesamowitym optymizmem. Jest to zodiak, który wierzy w własne możliwości, jest dumny i pewny siebie. Nie lubi skupiać swojej uwagi na detalach, myśli globalnie. Niekiedy bywają łatwowierne, uwielbiają zwracać na siebie uwagę otoczeni, dlatego często postrzegane są, jako osoby próżne. Bywają leniwe, i robią tylko tyle ile jest konieczne, nic ponad to. Jest łatwym celem oszustw, nim się zorientuje, że jest wykorzystywany minie jakiś czas. Zanadto ufa ludziom, z czego wynika jego naiwność. Lwy to osoby raczej uczciwe, posiadają swój honor, i nie ryzykują jego utracenia, dlatego też nie potrafią zrozumieć, że w 
ich otoczeniu istnieją oszuści i kanciarze. 

Opis znaku Lew

Znak zodiaku Lew należy do trygonu ognistego. Ze względu na pozycję Słońca w cyklu rocznym zalicza się do krzyża stałego. Patronuje mu Słońce, które wpływa na jego cechy takie jak indywidualizm oraz wykorzystywanie swoich możliwości. Mówi się, że jest ton najszczęśliwszy spośród wszystkich znaków. 

Szczegółowa charakterystyka Lwa

Osoby spod znaku Lwa oceniają innych przez własny pryzmat. Jeżeli one są prawdomówne i otwarte, to, dlaczego jego otoczenie miałoby być inne. Każdego mierzy własną miarą. Jego charakter wyróżnia się ogromną indywidualnością, rzadko zdarza się, aby ktoś mógł wpłynąć na jego zdanie. To najwięksi ekstrawertycy. Przystosowują otoczenie do siebie, a nie na odwrót. Powszechne jest wśród nich mniemanie, że wszystko wiedzą najlepiej i są nieomylni, dlatego też rzadko, kiedy słuchają dobrych rad innych osób. 

Lwy chcą być w centrum zainteresowania, dlatego też w towarzystwie za wszelką cenę będą starały się czymś wyróżnić pokazać się od jak najlepszej strony. To typ pozera, który ogromną wagę przywiązuje do tego, co o nim myślą ludzie. Wobec najbliższych mu osób, Lew jest szczodry i pomocny. Nigdy nie odmawia przyjaciołom, zawsze wspiera ich w potrzebie, mogą oni liczyć na jego lojalność.

Osoby spod piątego znaku zodiaku to urodzeni przywódcy, uwielbiają rządzić, a co więcej idealnie do tej roli nadają się. Gdy Lew nie ma wokół siebie przyjaciół, lub osób, którymi będzie mógł rządzić, czuje się pusty i bezwartościowy. Kocha być podziwiany i uwielbiany, oczekuje od otoczenia chwalenia jego osoby. Nie należą one do osób odważnych, a mimo to zawsze staną w obronie potrzebujących. Posiadają one talent do organizowania wszelakich evantów. Zagłębianie się w dyskusje z Lwem jest dość ciężkie, ponieważ akceptują one jedynie swoje poglądy, te inne uważają za błędne.

Jaki jest Lew?

Zodiakalne Lwy posiadają gorący temperament. To ludzie optymistyczni, zadufani sami w sobie. Są one w pewnym stopniu zapatrzone na siebie. Potrzebują one własnego królestwa, w którym będą mogli sprawować swoje rządy – może być to praca czy dom. To ludzie wyniośli, którzy kochają być w centrum zainteresowania. Niezwykle towarzyscy i lubiani przez otoczenie. Lwy nie uznają obłudy i oszustwa. To lojalne osoby, którym można ufać, nie narażą na szwank swojej opinii, w oczach innych.

Mężczyzna Lew

Mężczyzna spod znaku Lwa jest pełen godności, lubi pieniądze i zaszczyty. Wie, co to dobre maniery, i żadna kobieta nigdy nie będzie się za niego wstydzić w towarzystwie. To człowiek szczery, odważny, który budzi sympatię i respekt. To ludzie „urodzeni w czepku” – posiadają duże szczęście, z tarapatów zazwyczaj wychodzą bez szwanku. To urodzony zdobywca, nie tylko w sprawach materialnych i finansowych, ale również w związkach. Interesuje się kobietami, które sprawiają wrażenie niedostępnych, a on sam musi postarać się o ich względy.

Kobieta Lew

Pani Lew czuje się rozczarowana, gdy widzi powodzenie wśród innych, ale nie dotyczy ono jej męża. Uwielbia, gdy partner poświęca jej jak najwięcej swojego wolnego czasu. Jest pewna swojej atrakcyjności, dlatego też chętnie przebywa w centrum zainteresowania, potrzebuje uznania mężczyzn, wtedy czuje się szczęśliwa. Jest ona idealnym materiałem na dobrą matkę i wierną żonę. Najważniejsza w związku jest dla niej świadomość, że jest jedyną kobietą w życiu swojego partnera. 

Charakter Lwa

Lwy są subiektywne, jednak posiadają bardzo dobrze rozwinięte poczucie sprawiedliwości. Nienawidzą, gdy w ich obecności, komuś dzieje się krzywda, są w stanie zawsze ruszyć na pomoc. Ludzie spod znaku Lwa nie pragną poznawać świat, a raczej kształtować go na swój sposób. To osoby prostolinijne, szczere i otwarte. Zdarza się, że w pewnym momencie stają się męczące, ponieważ wciąż oczekują podziwiania ze strony otoczenia. Nie można im odmówić energii oraz przedsiębiorczości, to urodzeni wizjonerzy. 

Lew – jak go zdobyć?

Pani Lew to kobieta, która oczekuje od partnera bezpieczeństwa finansowego i osiągnięć zawodowych. Pragnie być podziwiana, i zawsze adorowane, jeżeli partner jej nie da tego, czego oczekuje, szybko zmieni obiekt zainteresowania. Jedyne, czego jej potrzeba to wiernego i stałego w uczuciach mężczyzny, którym będzie mogła pochwalić się wśród znajomych. Lubi mieć zawsze rację, dlatego przy podejmowaniu decyzji, trzeba liczyć się z jej zdaniem.

Pan Lew interesuje się kobietami pięknymi i inteligentnymi. Jest on dość kapryśny, dlatego jego wybranka musi być cierpliwa i wyrozumiała. Bardzo liczy się ze zdaniem kolegów, a więc partnerka przede wszystkim podobać musi się jego znajomym. Potrzebuje uznania i poczucia, że to on rządzi w związku. To wystarczy, aby zdobyć jego serce. 
  • lew
  • znak zodiaku lew
  • cechy lwa
  • opis znaku lwa
  • kobieta lew
  • mężczyzna lew
  • charakterystyka lwa

Opisz swój sen

autor: ~Kaja Gołębiowska

Byłam w pokoju i oglądałam kilka krótkich filmików na tablecie i nagle zobaczyłam że jest taki filmik i zobaczyłam że tam osoba mówi że jak ktoś obudzi się bez powodu o 3:00 w nocy to oznacza że ktoś go obserwował i w nocy obudziłam się o 3:32 w nocy i tak się przeraziłam jak nie wiem co ale po tym śnie już się obudziłam o 11:12 i w nocy o 3:00 znowu się obudziłam tylko nie we śnie i całą noc nie mogłam spać bo się strasznie bałam

autor: ~SD

Zgubić się i szukać innego autobusu, drogi, chodzić po mieście.

autor: olek

cały ja, super