ostatnie odwiedziny dnia: 2024-06-14
3
2
37353
Znak zodiaku STRZELEC 21 listopad do 22 grudzień

Cechy Strzelca

Osoby spod znaku Strzelca są odpowiedzialne i wywiązują się z powierzonych im zadań. Poza tym są one uczynne, życzliwe i chętnie się dzielą tym, co posiadają. Strzelec jest również energiczny i impulsywny. Nie zastanawia się dwa razy zanim coś zrobi. To czyni go osobą zdecydowaną, na której można w pełni polegać. Lubi dociekać i poszukiwać prawdy. Szybko demaskuje więc oszustów i nie daje się łatwo zmanipulować. Poza tym osoba spod znaku Strzelca ceni sobie wolność i nie chce żeby ktoś ją ograniczał. Strzelec chce także być chwalony, więc ciężko pracuje, by ktoś go doceniał. Przez to jednak ujawnia swoją zarozumiałość i predyspozycje by wywyższać się wśród innych i zwracać na siebie uwagę. 

Opis znaku Strzelec

Strzelec to znak zodiaku, który znajduje się pod władaniem Jowisza. To jeden ze znaków ognia, więc jest on pełen sił witalnych, żywiołowy i nieraz za bardzo ulega emocjom. Nie jest łatwo opanować ogień, tak samo jak i osobę spod znaku Strzelca. Jest ona żądna swobody w działaniu i samodzielnie podejmuje decyzje. Kiedy wpada ona w złość, nie jest łatwo jej przebłagać. Na Strzelca należy więc uważać, bo tak samo jak jest on świetnym przyjacielem, potrafi być i wrogiem, który przysporzy nam wielu kłopotów, kiedy tylko zajdziemy mu za skórę.

Szczegółowa charakterystyka Strzelca

Osoba spod znaku Strzelca jest ciekawa świata i ludzi. Interesuje ją wiele dziedzin życia, chętnie się uczy i rozwija. Często wpada ona jednak w konflikty przez swoją zbytnią ciekawość oraz impulsywność. Strzelec nie lubi jak coś nie idzie po jego myśli. Chce zawsze dostawać konkrety, nie interesują go sugestie z otoczenia. W dyskusjach Strzelec wiedzie prym, potrafi doskonale bronić swoich racji, nawet jeśli nie są one w rzeczywistości słuszne. Osoby spod tego znaku są również inteligentne i potrafią przewidzieć wiele sytuacji. Strzelec posiada dużą intuicję i często z niej korzysta. Ufa sobie i swoim przekonaniom. Nie jest mu łatwo zmieniać raz dokonanego osądu. Strzelec to także osoba pewna siebie, świadoma swojej wartości. Rzadko bywa nieśmiała i wycofana. Kiedy jest pewna swoich racji, nie sposób jej zatrzymać w dążeniu do celu. Jednak mimo pewności siebie i dumy, Strzelec jest oddanym przyjacielem i osobą zdolną do poświęceń. 

Strzelec ma duże szczęście oraz powodzenie, również w miłości. Często osoba spod znaku Strzelca ma kilka romansów i ze wszystkich nich czerpie korzyści. Strzelec zazwyczaj posiada bogatego współmałżonka albo czerpie inne korzyści ze związku z daną osobą. Oczywiście nie oznacza to, że wiąże się na stałe tylko dla kariery czy pieniędzy. Ma jednak tendencje do wybierania ludzi wpływowych, przy których czuje się bezpiecznie. Poza tym osoba ze znaku Strzelca została obdarzona dużym temperamentem erotycznym. To doskonały kochanek, przy którym można czuć się prawdziwie szczęśliwym.

Niestety Strzelec ma także skłonności do nałogów i ciężko mu się ich pozbyć. Osoba spod tego znaku powinna także unikać hazardu, bo ma predyspozycje do podejmowania ryzyka, a przecież nie zawsze jest ono opłacalne. Z tego względu Strzelce często dużo osiągają w życiu, jednak ich rozrzutność i wszelkie namiętności nie pozwalają im utrzymać się na szczycie kariery. Cechuje je rozrzutność, mimo że szanują wartość pieniądza. Nie uważają one jednak, że oszczędzanie jest w życiu potrzebne, raczej wolą inwestować w siebie i rozrywki, co sprawia im satysfakcję z zarobionych pieniędzy.

Jaki jest Strzelec?

Strzelec to oddany przyjaciel, które z pewnością warto posiadać. Otacza go wielu ludzi, jest to osoba znana w towarzystwie i ceniona ze względu na prawdomówność i poczucie humoru. Do Strzelca przyciąga ludzi również radość życia. Strzelec wpada jednak często w kłopoty i popada w różnego rodzaju konflikty. Zbyt często podejmuje decyzje bez namysłu i nie myśli o uczuciach innych osób. Tak naprawdę osobą spod znaku Strzelca jest nieodgadniona, wiele dzieje się w jej życiu, jak i nie wiadomo czasami jakiego zachowania się po niej spodziewać.

Mężczyzna Strzelec

Mężczyzna spod znaku Strzelca jest inteligentny i ma jasno określone poglądy. Ciężko jest go przekonać do swoich racji, więc czasami bywa zbyt uparty. Lubi sport i ceni sobie wolność. To mężczyzna aktywny i ciekawy świata. Z pewnością nie będzie siedział cały czas na miejscu i podejmował się monotonnych aktywności. Lubi rozmawiać i żartować. Pociągają go osoby wesołe, z taką samą energią jaką on posiada. Oczekuje, że jego partnerka będzie pewna siebie i odważna. Przywiązuje także sporą wagę do ubioru, jest schludny i lubi się wyróżniać. Otacza się wieloma przyjaciółmi, jest dobrym gospodarzem. To świetny przyjaciel, którego wielu osób lubi i szanuje, jak i doskonały kochanek. Dba o swoją partnerkę, jednak ma skłonności do miłostek. Niekoniecznie sprawdzi się jako mąż, chociaż w końcu dąży do posiadania swojej rodziny. 

Kobieta Strzelec

Kobieta Strzelec jest pełną energii osobą, która lubi towarzystwo innych ludzi. Bywa jednak kapryśna i nieprzewidywalna. Nie potrafi usiedzieć na miejscu, ceni efektowne przedmioty i prezenty. Nie bywa zazdrosna, ponieważ zna swoją wartość, a także nie lubi zazdrośników. Kiedy jednak znajdzie się w związku, jest wierna swojemu partnerowi, o ile ten nie zacznie jej w pewien sposób ograniczać. Kobieta Strzelec ceni sobie wolność i nie da się zdominować. Lubi flirtować i kokietować, więc nie trudno ulec jej wdziękom. Jest pełna życia, elegancka i wie dobrze, czego chce. Ma dużą wyobraźnię erotyczną, nie znosi nudy w związku. Jako żona i matka dba troskliwie o swoich najbliższych, popycha ich do działania i dodaje pewności siebie. Nie zapomina jednak nigdy o swoich potrzebach.

Charakter Strzelca

Charakter Strzelca jest dwuznaczny. Jak każda osoba ma on swoje wady i zalety. Jest ona z pewnością uczciwa i życzliwa oraz nie przywiązuje tak wielkiej wagi do dóbr materialnych. Strzelec lubi wydawać pieniądze, jednak nie dąży tylko do ich zarabiania. Liczą się dla niego o wiele bardziej wyższe wartości takie jak przyjaźń i miłość. Popada często w zauroczenia, ale nie lubi krzywdzić ludzi. Bywa w wielu związkach i poszukuje swojej idealnej połówki. Strzelec to optymista, który rzadko się załamuje i zastanawia nad swoimi czynami. Idzie z odwagą przez życie, nie boi się wyzwań i można w pełni na nim polegać. 

Strzelec- jak go zdobyć?

Na pewno odpowiednim partnerem dla strzelca nie będzie osoba mało pewna siebie, która woli posiedzieć w domu niż wyjść się rozerwać. Strzelec potrzebuje kompana do wspólnych szaleństw i zabawy. Jeśli chcesz zdobyć Strzelca, zaproś go na randkę w postaci jazdy konnej albo wyjdźcie razem na spacer w ciekawe miejsce. Nie staraj się go kontrolować i nie bądź zaborczy, bo Strzelec nie lubi takich osób i szybko od nich ucieka.
  • strzelec
  • kobieta strzelec
  • mężczyzna strzelec
  • cechy strzelca
  • znak zodiaku strzelec
  • opis strzelca

Opisz swój sen

autor: ~Barbie

bzdury XD

autor: ~°•*autor

Moj ojciec xD

autor: ~jadwiga

Strzelce uwielbiają poznawać nowych ludzi i świat. To ludzie ciekawi wszystkiego. Denerwuje ich jednak głupota innych i nie ulegają sugestiom z otoczenia. Raczej podążają swoimi ścieżkami, a ich aktywność i problemy z dyskrecją rodzą niekiedy konflikty. Strzelce mają dużą intuicję i prowadzi ich ona przez życie. Świetnie wiedzą kiedy jak należy postąpić. To osoby bardzo inteligentne, przewidujące i wysnuwające wnioski ze zjawisk. Jednak ich nieomylność sprawia, że osoby spod tego znaku są z reguły dumne i wyniosłe. Jednak Strzelce są również gotowe do poświęceń i troszczą się o bliskich. To ludzie pełni radości życia, przy których nie sposób się nudzić. Powinni jednak unikać hazardu, ponieważ łatwo będzie im się od niego uzależnić. Zalety Strzelca: odpowiedzialność, dociekliwość, szybki w działaniu, sprawiedliwy, uczynny, inteligentny. Wady Strzelca: impulsywny, dumny, uparty, krytyczny. Kobieta Strzelec Kobieta spod znaku Strzelca nie lubi kłamstwa i mówi to, co myśli. Jest impulsywna i rzadko kiedy myśli o konsekwencjach swoich działań. To osoba towarzyska, która łatwo wdaje się we flirty. Lubi taniec i muzykę, jest wrażliwa na piękno. Mężczyzna Strzelec To mężczyzna inteligentny, który ceni wolność i godność osobistą. Ogólnie lubiany w towarzystwie, choć nie kryje swojej egocentrycznej postawy. Łasy na pochlebstwa, zawsze broni swoich poglądów. Przyjazne znaki zodiaku: Baran, Waga. Skorpion i Lew.