ostatnie odwiedziny dnia: 2024-05-23
1
5
39418
Znak zodiaku – RYBY 19 luty – 20 marzec

Cechy Ryby

Osoby spod znaku Ryby są zmienne i niezdecydowane. Ludzie ci są niezrozumiani dla otoczenia, stanowią zagadkę. Często są to idealiści oraz romantycy o dużej wrażliwości. Są one dość skryte i nieśmiałe. Mają tendencje do poddawania się wpływom. Zrozumieć Rybę potrafi tylko ona sama. To osoby, które w życiu kierują się własną intuicją i przeczuciem. Z reguły są to ludzie ugodowi, nie lubią kłótni i walk. Jednak nikt nie jest w stanie ich przekonać, że są w błędzie lub nie mają w czymś racji – Ryby są uparte jak muły.

Opis znaku Ryba

Dwunasty znak zodiaku to dwie tożsamości, dwie ryby, być może dlatego ludzie Ryby są tak niezrozumiali ponieważ szargają nimi dwa znaki, które nie potrafią dojść do porozumienia. Należą do trygonu wodnego i krzyża ziemnego. Patronem Ryby jest Neptun, który obdarza je intuicją i instynktem. To sprawia, że ludzie spod tego znaku większą uwagę przykuwają na sprawy duchowe niżeli materialne. 

Szczegółowa charakterystyka Ryby

Ryby to osoby niezdecydowane i nieodgadnione. Nikt nie jest w stanie zrozumieć ich postępowania, one same często bazując na swojej ocenie, nie dopuszczają do siebie myśli, że ktoś inny może mieć racje. Nie kierują się logiką i trzeźwym myśleniem, a jedynie przypuszczeniami i instynktem. Są one łagodne i wrażliwe, jednak gdy wpadną w złość potrafią być nieokiełznane. 

Zodiakalne Ryby są wytrzymałe psychicznie, nawet w najgorszych sytuacjach potrafią zachować zimną krew. Porażki traktują jako naukę na przyszłość, wyciągają z nich wnioski. Są to dusze artystyczne, które najlepiej czują się w zawodach, gdzie trzeba wykazać się cierpliwością. Gdy nawiązują relacje z innymi ludźmi to są one zazwyczaj niezwykle mocne, i po koniec życia. 

Ryby to osoby uczuciowe i łagodne. Świetnie sprawdzają się jako gospodynie domowe, matki i żony. Nie należą do ludzi wyróżniających się błyskotliwą inteligencją, sprawiają wrażenie naiwnych. Cenią ludzi uczciwych na których zawsze mogą polegać. Charakterystyczne dla Ryb jest poszukiwanie wymarzonego partnera. W życiu kierują się one miłością. W gronie najbliższych osób są one wesołe, ciepłe i czułe – okazują dużo serdeczności. W dużym towarzystwie, tym bardziej nieznanych im ludzi czują się nieswojo, są onieśmielone, dlatego też najprawdopodobniej w takich przypadkach chętnie piją alkohol, aby otworzyć się nieco na towarzystwo. 

Jakie są Ryby?

Ryby to przede wszystkim marzyciele, tworzą swój własny świat fantazji, w którym uwielbiają tonąć. To ludzie skromni i spokojni, nie przywiązują zbytniej wagi do image’u. To ludzie bezinteresowni, jest to cecha, która wyróżnia je spośród większości społeczeństwa. Mają jednak wadę, która często doprowadza ich towarzyszy do szału – to niezdecydowanie. Ciężko podjąć im samodzielnie jakąkolwiek decyzję, przez co często stają się irytujący dla otoczenia. 

Mężczyzna Ryba

To człowiek o ciekawej i romantycznej duszy. Romans z nim prowadzi do ogromnych uniesień. Jest on mężczyzną, posiadającym duże pokłady emocji i uczuć, którymi potrafi obdarzyć ukochaną. To typ człowieka oddanego i empatycznego. Mężczyzna spod znaku Ryby niestety posiada skłonności do popadania w nałogi. Z pozoru wydaje się być nieporadny, jednak jeżeli zmusi go to tego sytuacja wykazuje się pomysłowością, i poradzi sobie w każdej opresji. Jest serdeczny, dużą wagę przywiązuje do jedzenia ma wyrafinowany smak. Jak na mężczyznę dość często bywa zmienny i kapryśny, jednak posiada cechę, którą doceni każda kobieta, bowiem potrafi wczuć się w jej rolę dlatego tak dobrze potrafi ją zrozumieć.

Kobieta Ryby

Kobieta spod znaku Ryby to zazwyczaj introwertyczka, nieco zamknięta w sobie, cicha i spokojna. Jednak wśród najbliższych pokazuje swoją prawdziwą energiczną i życzliwą twarz. Wtedy też okazuję się, że Pani Ryba jest rozgadana, pełna emocji i pasji. Zawsze chętnie niesie pomoc najbliższym, nigdy nie zostawi ich w potrzebie. To kobieta wierna i oddana swojemu mężczyźnie, nie w głowie jej flirty czy zdrady. To raczej osoba podatna na stres, która czasem może zachowywać się irracjonalnie.

Charakter Ryby

Zodiakalne Ryby często są przewrażliwione, łatwo je zranić, a krzywdy długo nie zapominają. To ludzie empatyczni, którzy prowadzą spokojny tryb życia, nie lubią niespodzianek. Dzięki swojej życzliwości i miłemu usposobieniu posiadają wielu wiernych przyjaciół. Ich intuicja nigdy ich nie zwodzi, dlatego też dobrze znają się na ludziach. 

Ryby – jak je zdobyć?

Kobieta Ryby to partnerka niezwykle uczuciowa oraz czuła, takiego też potrzebuje mężczyzny. Poszukuje człowieka, który będzie dla niej opiekuńczy, zgarnie ją 
pod swoje skrzydła gdzie będzie czuć się bezpieczna. Nie ma dużych wymagań chce po prostu od swojego partnera poczucia stabilności i opieki, którą ją obdarzy.

Pan Ryby również nie ma sporych wymagań, w jego przypadku najłatwiej dotrzeć do serca przez żołądek. Jest on kulinarnym fanatykiem, uwielbia smak i rozkoszuje się nim, a więc jego partnerka przede wszystkim musi być dobrą gospodynią domową oraz kucharką. To romantyk i artysta, który od kobiety potrzebuje dużo zrozumienia oraz wsparcia.
  • ryby
  • znak zodiaku ryby
  • charakter ryby
  • kobieta ryba
  • mężczyzna ryba
  • charakterystyka ryby
  • cechy ryby

Opisz swój sen

autor: ~Klaudia

Ryby są uparte i chwiejne w poglądach. Bywają bardzo niezdecydowane, sentymentalne i nieśmiałe w towarzystwie. To osoby o wysokich wymaganiach i wygórowanych ambicjach. Kiedy zdarzają się im porażki zamykają się na innych i najchętniej izolują od świata. Marzycielstwo Ryb czyni je nader sentymentalnymi. Osoby te są jednak wrażliwe, , wyrozumiałe i współczujące. Sprawia to, że mają wielu przyjaciół, którzy ich wspierają. Niestety zawsze myślą, że to co robią jest właściwe i dobre, a prawda bywa całkiem inna. Mimo to Ryby są pozytywnymi osobami, mają swoje ideały do których dążą , a także potrafią zdobyć się na wyrzeczenia, stąd zawsze otacza ich garstka ludzi ceniąca charakter Ryb. Zalety Ryb: intuicja, wrażliwość, fantazja, dobre serce, wyrozumiałość, łagodne usposobienie. Wady Ryb: marzycielstwo, krótkowzroczność, nerwowość, niecierpliwość, brak konsekwencji w działaniu, wygodni, zarozumiali. Kobieta Ryby Kobieta spod znaku Ryb jest spokojna, pobłażliwa i bardzo uczuciowa. W domu bywa jednak energiczna i gadatliwa. To miła osoba, której towarzystwo zawsze jest przyjemnością Mężczyzna Ryby Pan Ryby jest inteligentny i nieprzewidywalny. Potrafi w jednej chwili zmienić decyzję na całkiem inną. Dąży do określonych celów, chociaż przy pierwszych trudnościach łatwo się zniechęca i demotywuje. Przyjazne znaki zodiaku: Skorpion, Rak, Byk, Koziorożec.