ostatnie odwiedziny dnia: 2024-06-14
4
3
64572
Znak zodiaku - WODNIK 20 stycznia - 19 luty

Cechy Wodnika

Zazwyczaj wodnik jest osobą towarzyską, sympatyczną, jednak trzyma pewien bezpieczny dla siebie dystans – jest ostrożny. To jeden z jego sposobów na utrzymanie wolności i niezależności, bez której nie potrafi żyć. Uwielbia zagadki, ich rozwiązywanie jest dla niego formą relaksu, zdarza się, że takie osoby interesują się w dużym stopniu parapsychologią. Jest wybitnie uzdolniony artystycznie oraz umysłowo, szarmancki i kulturalny, wyróżniający się oryginalnym stylem. Jego intelekt przepełniony jest nowymi pomysłami.

Wadą wodników jest przesadzona ekstrawagancja, buntowniczość oraz unikanie bliskich kontaktów z ludźmi – emanuje od nich chłód emocjonalny w stosunku do innych. Charakterystyczny dla nich jest brak systematyczności, jednak gdy już się za coś zabiorą, w mgnieniu oka nadrabiają zaległości. Ciężko jest im odnaleźć się w zespole, ponieważ mają zupełnie odmienne podejście do sprawy niż reszta grupy.

Opis znaku Wodnik

Wodnik należy do trygonu powietrza. Patronują mu dwie planety: Uran oraz Saturn. Obie te planety uważane są za złowróżbne. W przypadku wodnika są one jednak łaskawe, obdarowują go pozytywnymi cechami jak wierność, oryginalność, niezależność czy też zdolność do filantropii.

Wskazując na pozycję Słońca w cyklu rocznym Wodnik, Lew, Byk i Skorpion należą do Krzyża stałego, dzięki któremu mogą cieszyć się one wytrzymałością, stałością oraz wytrwałością w dążeniu do wyznaczonych celów. 

Wodnik to drugi znak zimy. Jego kolor to burgund oraz wszystkie odcienie szarości i srebra.

Szczegółowa charakterystyka Wodnika

Wodnik ceni sobie wolność i niezależność, wciąż poszukuje niekonwencjonalnych rozwiązań, rzeczy, które można na nowo odkryć – poświęca się im w całości. Osoby spod tego znaku są wynalazcami, odkrywcami, mocno uduchowieni. Wśród wodników znajdziemy wielu myślicieli i poetów, zazwyczaj to duchowi samotnicy, oryginalni wizjonerzy. Jedenasty znak zodiaku wyróżnia się zdolnością wybiegania myślą w przyszłość, czasem tak daleko, że staje się niezrozumiały dla rówieśników.

Osoby urodzone w pierwszej dekadzie Wodnika myślami bujają w obłokach. Choć błyskotliwe i na wysokim poziomie intelektualnym, zupełnie nie są zainteresowane sprawami przyziemnymi. Na celu mają walkę o wzniosłe ideały, jednak często są one nierealne. Na ogół są to osoby miłe, dobrotliwe, nie interesują się plotkami powtarzanymi z ust do ust. Są bardzo emocjonalni, szybko się zakochują, jednak niechętnie pokazują światu swoje uczucia. Ważnymi aspektami życia są dla nich przyjaźń oraz zrozumienie, dlatego też nie należą do osób chorobliwie zazdrosnych.

Wodnik urodzony w drugiej dekadzie to indywidualista. Zaintrygowany parapsychologią, mocno uduchowiony. Łatwo popadają w zły nastrój, pesymizm. Są to raczej osoby zamknięte w sobie, nieokazujące nadmiernie uczuć. Ich podejście do świata zależy od otoczenia, w jakim się znajdują. Jeżeli Wodnik posiada w swoim kręgu życzliwych ludzi, on sam staje się żywiołowy i energiczny. Jednak, gdy czuje niekorzystne wibracje, bijące od osób wokół niego – usuwa się w cień.
Trzecia dekada Wodnika charakteryzuje ludzi, którzy żyją w emocjonalnym chaosie. Są to osoby roztargnione, oderwane od rzeczywistości. Ta grupa przesiąknięta jest wynalazcami oraz odkrywcami. Zawodowo są praktyczni i niezwykle cenni. Cechuje ich niezdecydowanie, dlatego też mają problem z nawiązywaniem kontaktów miłosnych. Nie potrafią wyrażać uczuć. W życiu prywatnym mają problem z odnalezieniem partnera.

Jaki jest Wodnik?

Osoby spod znaku Wodnika są impulsywne, dynamiczne, nerwowe. Dopasowują się do każdej sytuacji, posiadają znakomity refleks. W większości są to ludzie temperamentni, altruiści, niezwykle tolerancyjni, a jednocześnie niezdyscyplinowani i buntowniczy. Charakteryzuje ich dociekliwość, posiadają otwarte umysły oraz nieograniczone spojrzenie na świat. Zazwyczaj Wodnik ukrywa swoje problemy, niedzieli się ze światem swoimi porażkami i dylematami – dusi je w sobie. 
Naprawdę dobrze czują się, gdy są w stanie czymś zaskoczyć. 

Mężczyzna Wodnik

Mężczyzna spod znaku Wodnika to zazwyczaj typ egoisty. Samolubny i egocentryczny, mocno skupia się na sobie samym, dlatego nie potrafi dostrzec potrzeb ludzi w jego otoczeniu. Cechuje go duża samodzielność, nie potrzebuje niczyjej pomocy oraz rad, sam jest wstanie pokonać swoje problemy. To człowiek łagodny, nieposiadający rozwiniętej sfery intymnej, namiętność w jego przypadku jest raczej ograniczona. Ma rozsądny stosunek do spraw męsko-damskich.
Ideał kobiety według Wodnika to nie tylko piękna, ale również mądra i oczytana dama. Dodatkowo błyskotliwa tak, aby mógł przeprowadzać z nią długie i ciekawe konwersacje. Najciekawsza dla jedenastego znaku zodiaku jest kobieta, która będzie w stanie subtelnie go zmotywować i doradzić w pewnych ważnych dla niego kwestiach. 

Pan Wodnik jest niezwykle stały w uczuciach. Posiada jednak barierę, w postaci okazywania uczuć, dlatego z zewnątrz może wyglądać na osobę chłodną. Mimo ogromnej miłości, jaką obdarza ukochaną, w jego naturze nie leży komplementowanie i obsypywanie jej namiętnymi wyznaniami.
Wodnik powinien szukać partnerek wśród znaków: Rak, Byk, Waga oraz Strzelec. Problematyczne mogą stać się dla niego relacje z Panna oraz Koziorożcem.

Kobieta Wodnik

Kobieta Wodnik wyróżnia się ogromnym poczuciem własnej wartości. Jest to w stu procentach indywidualistka, która ma wyznaczone cele i wytrwale do nich dąży, aby osiągnąć życiowy sukces. Zawsze postępuje zgodnie z własnym sumieniem, nie przejmuje się zdaniem innych. Jest taktowna oraz szczera, wprost wyraża swoje opinie jednak tylko te pozytywne, ponieważ nie chce nikogo urazić słowem.

Chętnie pomaga innym, nie jest obojętna na cierpienie i biedę, zawsze stara się zainterweniować i wesprzeć potrzebujących. Jest bardzo ciekawa życia, przepełniona optymizmem.

Pani Wodnik potrzebuje mężczyzny, który wyróżniać będzie się błyskotliwością oraz inteligencją. Liczy, bowiem ona na jego wsparcie oraz inspirujące dyskusje, jakie mogliby ze sobą toczyć. 

Zodiakalny Rak, Strzelec, Waga oraz byk są dla niej idealnymi partnerami, z którymi mogłaby wejść w pozytywne relacje.

Charakter Wodnika

Wodniki to osoby, które odpoczywają w ruchu. Wysiłek fizyczny jest dla nich formą relaksu. Uwielbiają wysokości, dlatego też chętnie wybierają się w góry. Atrakcyjne są dla nich sporty ekstremalne. Przeraża je codzienność, często zapominają o obowiązkach domowych jak: zakupy, pranie, sprzątanie. Najlepiej czują się w otoczeniu komputerów i innych sprzętów związanych z nowoczesną technologią. Wodniki są ekscentryczne i liberalne. Przyjacielskie, dla bliskich osób są w stanie wiele poświęcić. 

Wodnik – jak go zdobyć?

Kobieta Wodnik potrzebuje relacji partnerskiej. Oczekuje od mężczyzny dużych ambicji oraz szerokich horyzontów. Czeka na osobę, która będzie w stanie jej zaimponować. Zrazić może ją szybkie dążenie do relacji intymnych. Najważniejsza dla Pani Wodnik jest swoboda, partner nie może ją ograniczać, a na pewno zrazi ją do siebie scenami zazdrości.

Mężczyzna Wodnik potrzebuje publiczności, pragnie być centrum zainteresowania swoje partnerki. Oczekuje od niej stworzenia ciepłego domu, ma być ona spokojną przystanią wśród codziennych rozterek. Jeżeli kobieta nie chce odstraszyć od siebie Pana Wodnika, nie powinna wywierać na nim presji, co do obowiązków w łóżku. 
  • wodnik
  • znak zodiaku wodnik
  • jak zdobyć wodnika
  • charakter wodnika
  • opis wodnika
  • kobieta wodnik
  • mężczyzna wodnik

Opisz swój sen

autor: ~Albert

Kiedy warto ogłosić upadłość konsumencką? Thank you for the good writeup. It in fact was a amusement account it. Look advanced to far added agreeable from you! However, how could we communicate? Czy osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą może ogłosić upadłość konsumencka?

autor: ~Reina

Amelia I've been browsing on-line greater than three hours today, yet I by no means discovered any fascinating article like yours. It's beautiful worth enough for me. Personally, if all webmasters and bloggers made good content material as you probably did, the internet will probably be much more useful than ever before. Kiedy przedsiębiorca może złożyć wniosek o upadłość konsumencką?

autor: ~El

Babcia

autor: ~Weronika

Osoby spod znaku Wodnika są niecierpliwe i nierozsądne. Często bywają również krótkowzroczne i ciężko przekonać ich, że nie mają racji. To powoduje, że niektóre wydarzenia bywają dla nich zaskakujące, a uderzenia od losu sprawiają, że popadają w załamania. Wodniki są także małostkowe, ale przy tym życzliwe i wierne. Można liczyć zawsze na ich wsparcie. To wieczni marzyciele, którzy patrzą na życie bardzo optymistycznie i idealizują pewne sprawy. Sprawia to, że Wodniki ciężko znoszą porażki. Mają jednak sporo przyjaciół, są wrażliwi na krzywdę innych. To osoby dociekliwe i ambitne, a przy tym inteligentne i dociekliwe. Zalety Wodnika: pełen pomysłów, kreatywny, dociekliwy, oryginalny, urokliwy, życzliwy. Wady Wodnika:sceptyczny, krytyczny, łatwo wpadający w załamanie, niezdecydowany, niecierpliwy. Kobieta Wodnik Kobieta Wodnik bywa bardzo kapryśna i często zmienia zdanie. To osoba energiczna i przedsiębiorcza, jednak gubi się w sporach i nie potrafi obronić swojej pozycji. To niezależna i oryginalna osoba, którą wiele osób ceni za nieprzeciętną inteligencję. Bywa jednak małostkowa i zajmuje się błahostkami, podczas gdy inni odbierają jej szansy na prawdziwy sukces. Mężczyzna Wodnik To urodzony optymista. Często wyróżnia się twórczym potencjałem i jest bardzo kreatywny. Jednak buja w obłokach, marzy o rzeczach wielkich, jednak brak mu uporu, by te marzenia spełnić. Jako partner potrafi działać na nerwy lekkomyślnością i niezdecydowaniem. Przyjazne znaki zodiaku: Waga, Bliźnięta, Baran.