ostatnie odwiedziny dnia: 2024-06-14
4
5
49475
Znak zodiaku – WAGA 23 wrzesień – 22 październik

Cechy Wagi

Osoby spod znaku Wagi to urodzeni mediatorzy. Zawsze dążą do sprawiedliwości, ich zaletą jest obiektywne spojrzenie na każdą sytuację, zazwyczaj są w stanie odnaleźć trafne i sprawiedliwe rozwiązania. Są to ludzie renesansu, posiadają wiedzę na różne tematy życia – jest to wiedza powierzchowna, co sprawia, że stają się oni świetnymi partnerami do rozmów. Dążą oni do harmonii i wewnętrznej równowagi. Wagi posiadają kilka uciążliwych wad m.in. są próżne i niezdecydowane, nie można na nich polegać, zazwyczaj są również egoistyczni. Można ich krótko opisać, jako wyrachowanych intelektualistów. 

Opis znaku Waga

Wagi to znak zodiaku, który należy do żywiołu powietrza, gdzie przypisuje się im cechy takie jak racjonalizm oraz komunikatywność. Poddawane są wpływom planety Wenus, należą do krzyża kardynalnego, co sprawia, że mają poczucie obdarowywania rzeczy pierwszym impulsem, dążą w życiu do określonych celów. Przyjazne znaki Wagi to Bliźnięta, Strzelec, Lew i Wodnik. Szczęśliwe kamienie to diamenty i szmaragdy.

Szczegółowa charakterystyka Wagi

Wagi mają spore problemy z podejmowaniem decyzji, gdy już to robią często unikają odpowiedzialności za własne czyny. Nie potrafią odnaleźć się w konflikcie, w 
którym nie zajęli jednoznacznego stanowiska. Osoby te, często stają się narcystyczni, mogą, więc dojść do wniosku, że dalsze poszerzanie wiedzy nie ma większego sensu, bo już teraz są genialnymi umysłami. Charakterystyczny jest dla nich brak umiaru oraz lenistwo. Są mało pracowite, i aż za nadto oszczędne, ocierają się wręcz o samolubność. 

Osoby spod tego znaku zazwyczaj bardzo dobrze radzą sobie w życiu, dlatego że podchodzą do niego z lekkim dystansem i myślą, „co ma być to będzie”. Z reguły charakter Wagi cechuje się ogromnym spokojem, ciężko wyprowadzić ją z równowagi, jednak, jeżeli już do tego dojdzie, potrafią być nerwowe i złośliwe. 
Obdarzeni są świetną intuicją, niestety nie zawsze jej ufają. W życiu zawodowym mogą osiągnąć kolosalne sukcesy, jednak mają zbyt frywolne podejście do pracy, nie potrafią się jej oddać w stu procentach, posiadają luźne podejście do obowiązków, – przez co nie osiągają zadowalających efektów. 

Osoby urodzone pod znakiem Wagi, pracując pod presją czasu stają się chaotyczne, zapominają o drobiazgach, ogrom zadań destabilizuje efektywność ich działalności. Potrzebują oni ciszy i spokoju, idealnie odnajdują się w sytuacjach, w których może pozwolić sobie na wysługiwanie się innymi. W interesach Waga radzi sobie bardzo dobrze, jest nieco chytra, ale jednocześnie cechuje ją wytrwałość. Posiada zdolności do odnajdowania opłacalnych interesów. Często zdarza się, że Waga podczas budowania swojej kariery zawodowej potrzebuj doradcy, - którym staje się jej życiowy partner – powinien, więc być on pomocnikiem, chętnym wesprzeć Wagę, w jej codziennych trudnościach.

Jaka jest Waga?

Wagi są z reguły spokojne, miłe oraz zgodne. W swoim życiu unikają konfliktów i walk, jednak nie z tchórzostwa, a ideologii – jest to ich pozytywna cecha. Osoby spod znaku Wagi cenią sobie wygodne życie, pragną cichego zakątka przepełnionego harmonią. Pod względem aktywności fizycznej, jest to znak leniwy, którego ciężko namówić do zadbania o własne ciało i zdrowie. Ich dobra kondycja organizmu jest zagrożona, ponieważ uwielbiają one obfite posiłki oraz dobrą zabawę. 
Zazwyczaj popadają oni w niewielkie problemy finansowe, ponieważ są zwolennikami dostatniego życia, przez co tracą poczucie umiaru w wydawaniu własnych finansów. Dużą zaletą siódmego z kolei znaku zodiaku jest uczciwość i odpowiedzialność, dzięki czemu dobrze wypełniają swoje zawodowe obowiązki. Z natury są przyjacielsko nastawione do otoczenia, dlatego nie mają problemu z zawarciem nowych znajomości.

Mężczyzna Waga

Mężczyzna spod znaku Wagi, przywiązuje znaczenie do swojego wyglądu. Zanim odnajdzie wybrankę swojego życia, lubi flirtować, i zmieniać kobiety jak rękawiczki. Lubi być rozpieszczany, podstawą dla niego jest wygodne, uporządkowane oraz harmonijne życie. Czasami jest zbyt leniwy, ma nadzieję, że pieniądze pojawią się znikąd bez wkładu jakiegokolwiek wysiłku z jego strony. Gdy jest taka potrzeba potrafi wziąć się w garść, pracować i zarabiać należyte pieniądze. Jednak gonitwa za finansami i miłością często doprowadza Wagi do utracenia swojej osobowości.

Jeżeli znajduje się już w stałym związku, swojej partnerce pokazuje się z pozytywnej strony, ciepłego i kochającego mężczyzny. Świetnie odnajdzie się w związku z Wodnikiem, Bykiem oraz Koziorożcem.

Kobieta Waga

Kobieta spod znaku Wagi ocieka kobiecością. Charakterystyczna jest dla niej pewność siebie oraz świadomość swojej atrakcyjności, swoją postawą przyciąga do siebie mężczyzn niczym magnes. Zna się na modzie, ma świetne wyczucie stylu i estetyki, dzięki czemu potrafi perfekcyjnie zadbać o swój wygląd. To intrygująca kobieta poszukująca wrażliwego, troskliwego i czułego mężczyzny, który będzie w stanie zapewnić jej beztroskie życie, na poziomie. Jej priorytetem życiowy jest bezgraniczna miłość, a dla partnera gotowa jest do największych poświęceń. 

Pani Waga najlepiej czuć będzie się w związku z Wodnikiem, Koziorożcem oraz Bykiem. 

Charakter Wagi

Osoby spod siódmego znaku zodiaku często działają na zasadzie „co miałem zrobić dzisiaj, zrobię jutro”. Przejawiają skłonność do odciąganie tego co nieuniknione, zostawiają wszystko na ostatnią chwilę, po czym przychodzi im pracować pod presją czasu, co im nie sprzyja. Waga lubi być w centrum zainteresowania, ma wielu znajomych jednak nie interesuje się ich psychologicznym wnętrzem, a traktuje znajomych bardzo powierzchownie. 

Na co dzień ludzie ci są sympatyczni i tryskający dobrym humorem, z łatwością przychodzi więc wybaczanie im drobnych grzeszków. Posiadają wrodzony urok osobisty, którym powalają swoich rozmówców. Są wspaniałymi słuchaczami, potrafią przez wiele godzin słuchać swojego towarzysza, w milczeniu, nie oceniając, a doradzając, dzięki czemu rozmówca posiada poczucie zrozumienia, które rzeczywiście otrzymuje od Wagi. 

Waga – jak ją zdobyć?

Pan Waga uwielbia traktować swoją partnerkę jak dziewczynkę, którą trzeba rozpieszczać. Zwraca uwagę na urok osobisty kobiety, na to jak pachnie, jak się zachowuje, a nawet jak się porusza. Mężczyzna spod znaku Wagi jest bardzo troskliwy i opiekuńczy względem kobiet. Wystarczy więc, że partnerka da mu możliwość zaopiekowania się sobą, a Pan Waga bez wątpienia będzie w siódmym niebie. Mają oni słabość do kobiet stanowczych i pewnych siebie, które trzymają głowę wysoko.

Pani Waga jest nieprzewidywalna, tak jak jej uczucia, dlatego też nudni mężczyźni nie mają szans w walce o jej serce. Gentleman to jedyny mężczyzna, który ma u niej szanse. Interesują ją przede wszystkim stałe i harmonijne związki, jeżeli partner ma wobec niej nieco inne plany od razu to zauważy i odrzuci zaloty adoratora. Pani Waga zwraca uwagę na wdzięk towarzysz, musi on wyróżniać się czym spośród reszty zainteresowanych nią mężczyzn. Przykucie jej uwagi to już ogromny sukces
  • waga
  • znak zodiaku waga
  • cechy wagi
  • kobieta waga
  • mężczyzna waga
  • opis wagi
  • charakter wagi

Opisz swój sen

autor: ~ja

źle

autor: ~MYŚLICIEL

Tu również muszę wtrącić swój punkt widzenia i nie zgodzić się ze sporą częścią charakterystyki która nie pasuje do wag Choć wiadomo że w każdej grupie znajdą się i tacy o jakich tu autor napisał Charakterystyka wagi ? Waga w większości nie jest leniwa , waga nie jest narcystyczna, waga nie traktuje ludzi powierzchownie i nie lubi dużo jeść .Waga w większej części jest wyrozumiała , uczuciowa , bardzo cierpliwa, Intuicja raczej bardziej rozbudowana niż u innych znaków zodiaków U wielu wag kierując się nią drąży celem wyjaśnienia sprawy Waga nienawidzi być oszukiwana , wykorzystywana , Jak sama nazwa zodiaku mówi "waga " to symbol, wyważony/na " osoba która z natury nie krzywdzi innych bo każdą niemal podjętą decyzję wpierw możliwie analizuje by nie zranić innej osoby wyłącznie omówieniami a jedynie faktami . Ale gdy zostanie przez kogoś zraniony-wykorzystany to waga potrafi pokazać swą siłę i determinację jak mało który znak zodiaku i wówczas eksponuje swe oręże jak przystało na symbol wagi i sprawiedliwości. Niestety będąc "prowokowana " potrafi sięgnąć nieczystych zagrań a w euforii emocji czy też bezradności jest przeciwieństwem swojego naturalnego charakteru Liczy się dla niego bliskość i jej się oddaje w pełni , dba o najbliższych i stara się nie dopuścić by im stała się najmniejsza krzywda . Waga nie przywiązuje wagi do pieniędzy, waga nie jest wymagająca Waga jest wielostronna potrafi wysłuchać, potrafi wiele zrobić . Manualnie jak i mentalnie nie jest ograniczona . Najlepszym partnerem dla wagi jest ktoś kto potrafi docenić tzw. dzisiejszą monotonię w domowym zaciszu bez większych dziś modnych "imprezowego życia " Bez względu na znak jaki kto posiada liczy się człowiek znaki i ich klatkowanie to tylko część obserwacji plus wnioski A każdy człowiek jest kowalem swego życia I jak by powiedziała waga , Zanim coś zrobisz przemyśl czy to ma sens , czy to naprawdę ci potrzebne, czy nie sprawisz przykrości lub nie zranisz drugiej osoby swą decyzją i czy to wypada by to zrobić ? Pozdrawiam

autor: ~Urszula

Kościół pełen ludzi .

autor: ~Urszula

Taniec z księdzem na zabawie .